Bilety Festiwal Witolda Lutosławskiego "Łańcuch XVI" - Xenakis, Lutosławski, Ligeti - Warszawa, 26 stycznia 19:00

Bilety na Festiwal Witolda Lutosławskiego "Łańcuch XVI" - Xenakis, Lutosławski, Ligeti

Adres wydarzenia :

Studio Koncertowe Polskiego Radia im.Witolda Lutosławskiego
Jacka Kaczmarskiego 59
Warszawa

Sobota 26 stycznia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 26-01-2019 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

 
Organizatorzy: Towarzystwo im. Witolda Lutosławskiego, Program 2 Polskiego Radia

 
Wykonawcy:
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia
Alexander Liebreich - dyrygent
Anna Szostak - przygotowanie Zespołu, dyrygent
 

Program:
Iannis XENAKIS – MetastaseisB (1954), Witold LUTOSŁAWSKI – Trois poèmes d’Henri Michaux na 20-głosowy chór mieszany i orkiestrę (1963), Livre pour orchestre (1968), György LIGETI – Clocks and Clouds na 12 głosów żeńskich i orkiestrę (1972)
 
Czas odkrywania nowych dróg w muzyce dekad powojennych - Xenakis w MetastaseisB szokuje publiczność glissandami, Ligeti szuka nowych dźwięków pomiędzy tymi dobrze znanymi dwunastoma, Lutosławski  w Trzech poematach sprawdza co się będzie działo, gdy chór i orkiestrę poprowadzi dwóch dyrygentów. A w Livre pour orchestre tworzy arcydzieło nowej muzyki symfonicznej, które zachwyca nas już przez pół wieku

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN