Bilety "Ród Karpieli" - koncert promocyjny płyty z serii "Muzyka źródeł" - Warszawa, 22 listopada 18:00

Bilety na "Ród Karpieli" - koncert promocyjny płyty z serii "Muzyka źródeł"

Adres wydarzenia :

Studio Koncertowe Polskiego Radia im.Witolda Lutosławskiego
Z. Modzelewskiego 59
Warszawa

Piątek 22 listopada 18:00
Sprzedaż online kończy się : 22-11-2019 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Organizator: Radiowe Centrum Kultury Ludowej

 
Wykonawcy:
Jan Karpiel-Bułecka - skrzypce, dudy, piszczałki, śpiew
Andrzej Karpiel-Replon - skrzypce, śpiew
Adam Karpiel-Bułecka - skrzypce, śpiew
Wojciech Karpiel - basy góralskie, śpiew
Katarzyna Karpiel-Michalik -  śpiew
Małgorzata Karpiel - śpiew
Anna Malacina-Karpiel - śpiew

 
Album „Ród Karpieli” poświęcony jest rodzinie Karpieli-Bułecków i muzyce dwóch pokoleń: ojca Bolesława oraz jego synów: Jana i Sebastiana. Jest to jeden z najznakomitszych i najbardziej rozpoznawalnych rodów podhalańskich, którego genealogia sięga końca XVII wieku. W rodzinie Karpieli-Bułecków tradycja muzykowania sięga kilku pokoleń, a podhalańskie nuty przekazywane są kolejnym adeptom jedynej w swoim rodzaju - góralskiej muzyki.
Muzyka wybrana na dwie płyty albumu „Ród Karpieli” zawiera nagrania dokonane dla Polskiego Radia w latach 1975-2008. Obejmuje bogaty repertuar nut podhalańskich, stare teksty śpiewek góralskich, prezentację instrumentów pasterskich oraz rozmowy o muzyce Podhala, tradycji gry w rodzinie i dawnych muzykantach. Muzyka góralska, czyli kapela, jest prezentowana na płytach w dwóch wariantach: starszym, czteroosobowym i nowszym, pięcioosobowym.


Bilety w cenie 35 zł

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN