Bilety Piotr Zubek "Moja wycinanka. Inne piosenki Jerzego Wasowskiego" - Warszawa, 25 września 19:00

Bilety na Piotr Zubek "Moja wycinanka. Inne piosenki Jerzego Wasowskiego"

Adres wydarzenia :

Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
Myśliwiecka 3/5/7
Warszawa

Środa 25 września 19:00
Sprzedaż online kończy się : 25-09-2019 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu


Organizator: Radio dla Ciebie


Wykonawcy:
Piotr Zubek - wokal
Bogdan Hołownia - fortepian
Michał Jaros - kontrabas
Wiesław Wysocki - saksofon, klarnet
Paweł Twardoch - perkusja


Koncert promujący debiutancki album Piotra Zubka. Ten młody i bardzo uzdolniony wokalista przygotował utwory Jerzego Wasowskiego, zaaranżowane przez Bogdana Hołownię - znawcę twórczości kompozytora. Piękny debiut i wyjątkowy ukłon dla Kompozytora, którego nie ma z nami już 35 lat. Kultura muzyki i słowa na najwyższym poziomie. Jak zawsze we Frajdofonie, bo koncert jest transmitowany przez RDC w ramach audycji Moniki i Grzegorza Wasowskich.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN