Bilety Bogusławowi Schaefferowi - In memoriam - Warszawa, 18 października 19:00

Bilety na Bogusławowi Schaefferowi - In memoriam

Adres wydarzenia :

Studio Koncertowe Polskiego Radia im.Witolda Lutosławskiego
Z. Modzelewskiego 59
Warszawa

Piątek 18 października 19:00
Sprzedaż online kończy się : 18-10-2019 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Sztuki Sonoris, Program 2 Polskiego Radia

 
Wykonawcy:
Chór Polskiego Radia
Maria Piotrowska - Bogalecka - dyrygent
Ewa Guziołek - Tubelewicz - realizacja dźwięku

 
Program: Bogusław SCHAEFFER - Missa elettronica (wersja II) na chór mieszany i tasmę (1975); Sławomir KUPCZAK - Glosolalia na chór mieszany (2019) *

* prawykonanie / zamówienie kompozytorskie


    Planowaliśmy koncert z okazji jubileuszu Mistrza już od roku. Z tej okazji, udało nam się zainspirować i  zaprosić do napisania nowego utworu Sławomira Kupczaka - znakomitego, polskiego kompozytora młodego pokolenia, zdobywcy nagród na polskich i  międzynarodowych konkursach muzyki współczesnej.

Los bywa jednak przewrotny i w lipcu pożegnaliśmy Bogusława Schaeffera - Mistrza muzyki, teatru, happeningu i wielu innych form współczesnej sztuki.
"In memoriam" jest naszym hołdem dla tego wspaniałego człowieka, który wyznaczył ścieżki rozwoju polskiej współczesnej kultury muzycznej.

                                                          Chór Polskiego Radia

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN